De MS injectienaald is verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
Wordt geleverd per verpakking van 10 of 12 stuks.
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | RVS |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Stuks | 12 |
| Lengte naald | 15 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Dikte naald | 1 mm |
| Maat naald | 1,0 x 15 mm (19G x 5/8) |
De MS injectienaald is verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
Wordt geleverd per verpakking van 10 of 12 stuks.
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | RVS |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Stuks | 12 |
| Lengte naald | 15 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Dikte naald | 1 mm |
| Maat naald | 1,0 x 15 mm (19G x 5/8) |
:format(webp))
Dit product is per 12 verpakt
Bestel je bijv. 5 stuks dan ontvang je 5 x 12 stuks. De weergegeven prijzen zijn ook per 12 stuks.