Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
MS Greenline smal model is een hulpmiddel voor het reinigen en ontsmetten/desinfecteren van stallen. Indien aangesloten op een hoge druksysteem kan met één handeling gespoeld, ingeschuimd en ontsmet/gedesinfecteerd worden. Smal model om makkelijk te verplaatsen in smalle gangen.
De MS Greenline wordt geleverd exclusief restrictors. Deze zijn in verschillende klantspecifieke varianten te bestellen.
| Diepte | 62 cm |
| Stuks | 1 |
| Venturi kraan | 1.3 |
| Venturi schuimlans | 2.1 (groen) |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 115 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
MS Greenline smal model is een hulpmiddel voor het reinigen en ontsmetten/desinfecteren van stallen. Indien aangesloten op een hoge druksysteem kan met één handeling gespoeld, ingeschuimd en ontsmet/gedesinfecteerd worden. Smal model om makkelijk te verplaatsen in smalle gangen.
De MS Greenline wordt geleverd exclusief restrictors. Deze zijn in verschillende klantspecifieke varianten te bestellen.
| Diepte | 62 cm |
| Stuks | 1 |
| Venturi kraan | 1.3 |
| Venturi schuimlans | 2.1 (groen) |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 115 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |

Terugslagklep rvs (schroefdraad)
0807181

Slangklem r.v.s. 12-22 mm (1/2), 9 mm
0809917

Zeef rond tbv Schuimlans Greenline
8803404

Hogedrukslang 3/8“ zwart, 3 m
8804925

O-ring restrictor tbv Greenline
8804932

Verzwaarde aanzuigfilter rvs
8804943

Reparatieset tbv MS Greenline
8804949

Overstortventiel tbv Greenline
8804959

Aanzuiglans rvs tbv MS Greenline
8804961

Wiel tbv trolley Greenline
8804964

Aanzuigslang blauw 0,8 m tbv Greenline
8804985

Aanzuigslang geel 0,8 m tbv Greenline
8804986

Aanzuigslang roze 0,8 m tbv Greenline
8804987

Aanzuiglans rvs tbv MS Greenline
8804989

Restrictor schroefdraad
M0807171

Schuimlans MS Greenline
M8804923

Restrictor tbv Greenline
M8804927

Venturi RVS
M8804956