De D3 injectienaald is een detecteerbare naald met luer lock aansluiting. De naald is van roestvast staal en heeft een 3-punts geslepen punt.
De eerste unieke detecteerbare naalden van roestvast staal, die door magneten gesignaleerd kunnen worden. Het is mogelijk om 100% van deze naalden terug te vinden in het vlees
| Detecteerbaar | Ja |
| Stuks | 100 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | RVS |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Overig materiaal | Aluminium |
| Diergroep | Varkens |
| Lengte naald | 16 mm |
| Dikte naald | 1.2 mm |
| Maat naald | 1,2 x 16 mm (18G x 5/8) |
De D3 injectienaald is een detecteerbare naald met luer lock aansluiting. De naald is van roestvast staal en heeft een 3-punts geslepen punt.
De eerste unieke detecteerbare naalden van roestvast staal, die door magneten gesignaleerd kunnen worden. Het is mogelijk om 100% van deze naalden terug te vinden in het vlees
| Detecteerbaar | Ja |
| Stuks | 100 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | RVS |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Overig materiaal | Aluminium |
| Diergroep | Varkens |
| Lengte naald | 16 mm |
| Dikte naald | 1.2 mm |
| Maat naald | 1,2 x 16 mm (18G x 5/8) |
:format(webp))
Dit product is per 100 verpakt
Bestel je bijv. 5 stuks dan ontvang je 5 x 100 stuks. De weergegeven prijzen zijn ook per 100 stuks.