De Delvo Injectienaalden zijn speciaal geslepen injectienaalden met luer lock aansluiting.
Verkrijgbaar in verschillende formaten.
| Stuks | 12 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | RVS |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Herbruikbaar |
| Diergroep | Varkens |
| Lengte naald | 4 mm |
| Dikte naald | 0.7 mm |
| Maat naald | 0,7 x 4 mm (22G x 1/6) |
De Delvo Injectienaalden zijn speciaal geslepen injectienaalden met luer lock aansluiting.
Verkrijgbaar in verschillende formaten.
| Stuks | 12 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | RVS |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Herbruikbaar |
| Diergroep | Varkens |
| Lengte naald | 4 mm |
| Dikte naald | 0.7 mm |
| Maat naald | 0,7 x 4 mm (22G x 1/6) |
:format(webp))
Dit product is per 12 verpakt
Bestel je bijv. 5 stuks dan ontvang je 5 x 12 stuks. De weergegeven prijzen zijn ook per 12 stuks.