VidoFlex 9 Plus schrikdraad van Gallagher is de beste geleidende kunststof schrikdraad voor lange, permanente afrasteringen voor schapen, geiten, runderen, wild en huisdieren.
De Gallagher stroomgeleiders zijn verkrijgbaar in vele verschillende modellen en lengtes.
| Hekwerk lengte maximaal | >500 m |
| Dikte | 3 mm |
| Afrasteringsdraad of -lint | Schrikdraad |
| Garantie | 2 jaar, 5 jaar UV garantie |
| Treksterkte | 105 kg |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Type afrastering | Permanent |
| Lengte | 1000 m |
| Stuks | 1 |
| Kleur | Oranje |
VidoFlex 9 Plus schrikdraad van Gallagher is de beste geleidende kunststof schrikdraad voor lange, permanente afrasteringen voor schapen, geiten, runderen, wild en huisdieren.
De Gallagher stroomgeleiders zijn verkrijgbaar in vele verschillende modellen en lengtes.
| Hekwerk lengte maximaal | >500 m |
| Dikte | 3 mm |
| Afrasteringsdraad of -lint | Schrikdraad |
| Garantie | 2 jaar, 5 jaar UV garantie |
| Treksterkte | 105 kg |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Type afrastering | Permanent |
| Lengte | 1000 m |
| Stuks | 1 |
| Kleur | Oranje |
:format(webp))
Bestel direct en ontvang €25 korting
Bestel tot en met 31 mei weideafrastering en ontvang €25 korting met de code AFRASTERING2026. Bij een bestelling vanaf €150,- excl. btw.