Waterpomp op zonne-energie voor het oppompen van water op plaatsen waar geen stroom aanwezig is; de pomp kan gebruikt worden voor het oppompen van oppervlaktewater van bijvoorbeeld een vijver of sloot.
De waterpomp wordt geleverd exclusief drinkbak. De Bosch Accu semi-tractie 12V, 90 ah is standaard inbegrepen
| Stuks | 1 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Accu, Zonne-energie |
| Mobiel VS Stationair | Stationair |
| Spanning | 12 V |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | 1 stuk |
| Type pomp | Oppervlakte |
| Stroomsterkte | 90 Ah |
| Vermogen zonnepaneel | 60 Wp |
| Typenummer | 201.1010 |
| Model | Oppervlaktewater |
| Waterniveau overbrugging | Maximaal 3 m opvoerhoogte |
Waterpomp op zonne-energie voor het oppompen van water op plaatsen waar geen stroom aanwezig is; de pomp kan gebruikt worden voor het oppompen van oppervlaktewater van bijvoorbeeld een vijver of sloot.
De waterpomp wordt geleverd exclusief drinkbak. De Bosch Accu semi-tractie 12V, 90 ah is standaard inbegrepen
| Stuks | 1 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Accu, Zonne-energie |
| Mobiel VS Stationair | Stationair |
| Spanning | 12 V |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | 1 stuk |
| Type pomp | Oppervlakte |
| Stroomsterkte | 90 Ah |
| Vermogen zonnepaneel | 60 Wp |
| Typenummer | 201.1010 |
| Model | Oppervlaktewater |
| Waterniveau overbrugging | Maximaal 3 m opvoerhoogte |