De MS Drinkbak rundvee is een loopstal drinkbak, speciaal ontwikkeld voor het welzijn en comfort van rundvee.
De drinkbak is verkrijgbaar in verschillende formaten.
| Diepte | 31.5 cm |
| Aansluiting ingang | 1" Buitendraad |
| Materiaal bak | RVS |
| Waterafgifte maximaal | 63 L/min |
| Breedte | 48 cm |
| Type drinkbak | Drinktrog |
| Stuks | 1 |
| Snelafvoer | Ja |
| Materiaal watervoorziening | Kunststof |
| Inclusief watertoevoer | Ja |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type watertoevoer | Vlotter |
| Plaatsing | Muur |
| Diergroep | Rundvee |
| Lengte | 150 cm |
| Aantal drinkplaatsen | 3 |
| Diercapaciteit | 15 |
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 29 kg |
| Inhoud | 100 L |
De MS Drinkbak rundvee is een loopstal drinkbak, speciaal ontwikkeld voor het welzijn en comfort van rundvee.
De drinkbak is verkrijgbaar in verschillende formaten.
| Diepte | 31.5 cm |
| Aansluiting ingang | 1" Buitendraad |
| Materiaal bak | RVS |
| Waterafgifte maximaal | 63 L/min |
| Breedte | 48 cm |
| Type drinkbak | Drinktrog |
| Stuks | 1 |
| Snelafvoer | Ja |
| Materiaal watervoorziening | Kunststof |
| Inclusief watertoevoer | Ja |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type watertoevoer | Vlotter |
| Plaatsing | Muur |
| Diergroep | Rundvee |
| Lengte | 150 cm |
| Aantal drinkplaatsen | 3 |
| Diercapaciteit | 15 |
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 29 kg |
| Inhoud | 100 L |