De HDN injectienaald 0,9 x 13 mm / 20G x 1/2, is een hoog detecteerbare naald met luer lock aansluiting.
De HDN Injectienaalden worden standaard geleverd per verpakking van 100 stuks
| Detecteerbaar | Ja |
| Stuks | 100 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | Aluminium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Diergroep | Varkens |
| Lengte naald | 9 mm |
| Dikte naald | 0.9 mm |
| Maat naald | 0,9 x 9 mm (20G x 3/8) |
De HDN injectienaald 0,9 x 13 mm / 20G x 1/2, is een hoog detecteerbare naald met luer lock aansluiting.
De HDN Injectienaalden worden standaard geleverd per verpakking van 100 stuks
| Detecteerbaar | Ja |
| Stuks | 100 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | Aluminium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Diergroep | Varkens |
| Lengte naald | 9 mm |
| Dikte naald | 0.9 mm |
| Maat naald | 0,9 x 9 mm (20G x 3/8) |
:format(webp))
Dit product is per 100 verpakt
Bestel je bijv. 5 stuks dan ontvang je 5 x 100 stuks. De weergegeven prijzen zijn ook per 100 stuks.