Dit doseerpistool is speciaal ontworpen voor het moeiteloos aanbrengen van 2-componenten klauwlijm op klauwblokjes bij runderen. Het zorgt voor een gelijkmatige en precieze dosering, waardoor een stevige hechting gegarandeerd is. Dankzij het slimme ontwerp werk je efficiënt en zonder verspilling.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
| Soort toebehoren | Doseerpistool |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Inzetten patroon | Bovenzijde |
| Type patroon | Dubbel |
| Geschikt voor | 160 ml, 180 ml |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Model | 160/180 ml, dubbel |
| Doelgroep | Veehouder |
Dit doseerpistool is speciaal ontworpen voor het moeiteloos aanbrengen van 2-componenten klauwlijm op klauwblokjes bij runderen. Het zorgt voor een gelijkmatige en precieze dosering, waardoor een stevige hechting gegarandeerd is. Dankzij het slimme ontwerp werk je efficiënt en zonder verspilling.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
| Soort toebehoren | Doseerpistool |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Inzetten patroon | Bovenzijde |
| Type patroon | Dubbel |
| Geschikt voor | 160 ml, 180 ml |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Model | 160/180 ml, dubbel |
| Doelgroep | Veehouder |
:format(webp))
Gratis klauwgezondheid catalogus
Heb jij hem al? 'Het beste voor gezonde klauwen' magazine. Boordevol tips die je direct in de stal kunt toepassen.
➜ Pak je gratis exemplaar