Ter ere van 60 jaar MS Schippers hebben we een speciale overall ontwikkeld. Een praktisch eerbetoon aan de mensen die al generaties lang hygiëne op de boerderij waarmaken.
Want hygiëne op de boerderij is geen toeval, het is een discipline. Het is het resultaat van uw dagelijkse routine: controleren, reinigen en desinfecteren. Deze kwalitatieve MS Overall is bedrukt met de tekst "The Hardest Working People in Hygiene" als eerbetoon aan uw werk. Want vooruitgang begint bij de details die ú elke dag goed doet.
Laat zien dat u de standaard zet voor hygiëne. Bestel direct en verzilver uw code!
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Katoen, Kunststof: Polyester |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type kleding | Overall |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Sluiting | Knoop |
| Doekgewicht | 260 g/m² |
| Type overall | Standaard overall |
| Kleur | Groen |
| Kledingmaat | 62 |
Ter ere van 60 jaar MS Schippers hebben we een speciale overall ontwikkeld. Een praktisch eerbetoon aan de mensen die al generaties lang hygiëne op de boerderij waarmaken.
Want hygiëne op de boerderij is geen toeval, het is een discipline. Het is het resultaat van uw dagelijkse routine: controleren, reinigen en desinfecteren. Deze kwalitatieve MS Overall is bedrukt met de tekst "The Hardest Working People in Hygiene" als eerbetoon aan uw werk. Want vooruitgang begint bij de details die ú elke dag goed doet.
Laat zien dat u de standaard zet voor hygiëne. Bestel direct en verzilver uw code!
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Katoen, Kunststof: Polyester |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type kleding | Overall |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Sluiting | Knoop |
| Doekgewicht | 260 g/m² |
| Type overall | Standaard overall |
| Kleur | Groen |
| Kledingmaat | 62 |
Dit promotieartikel is enkel gratis te verkrijgen tijdens actieperiodes. Bekijk onze webdeals of houd de homepagina in de gaten voor lopende aanbiedingen.