Orthovit kuikenpapier dun wordt gebruikt in vleeskuikenstallen om voer op te strooien voor eendagskuikens. Als kuikens over het papier lopen, worden andere kuikens aangetrokken door het geluid dat geproduceerd wordt. Op deze manier worden de kuikens begeleidt naar de voer- en watervoorziening. Het papier heeft een goede absorberende werking, waardoor mest door het papier wordt opgenomen. Dit zorgt ervoor dat kuikens niet aan mest gaan pikken.
Verpakt per 2 rollen
Door voer over het uitgerolde papier te strooien worden kuikens aangetrokken en het geluid dat hierdoor afgegeven wordt zal weer de andere dieren aantrekken zodat alle kuikens in korte tijd de drinkwaterleiding en het voer zullen vinden
Toepassing:Vleeskuikens
| Lengte | 220 m |
| Stuks | 1 |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 2-3 dagen |
| Materiaal | Papier |
| Oppervlakte | 145.2 m² |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 66 cm |
| Diergroep | Pluimvee |
| Specifieke diergroep | Kuiken |
| Doekgewicht | 38 g/m² |
| Kleur | Rood |
Orthovit kuikenpapier dun wordt gebruikt in vleeskuikenstallen om voer op te strooien voor eendagskuikens. Als kuikens over het papier lopen, worden andere kuikens aangetrokken door het geluid dat geproduceerd wordt. Op deze manier worden de kuikens begeleidt naar de voer- en watervoorziening. Het papier heeft een goede absorberende werking, waardoor mest door het papier wordt opgenomen. Dit zorgt ervoor dat kuikens niet aan mest gaan pikken.
Verpakt per 2 rollen
Door voer over het uitgerolde papier te strooien worden kuikens aangetrokken en het geluid dat hierdoor afgegeven wordt zal weer de andere dieren aantrekken zodat alle kuikens in korte tijd de drinkwaterleiding en het voer zullen vinden
Toepassing:Vleeskuikens
| Lengte | 220 m |
| Stuks | 1 |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 2-3 dagen |
| Materiaal | Papier |
| Oppervlakte | 145.2 m² |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 66 cm |
| Diergroep | Pluimvee |
| Specifieke diergroep | Kuiken |
| Doekgewicht | 38 g/m² |
| Kleur | Rood |