Foampipet met afsluitdopje voor het kunstmatig insemineren van zeugen: deze pipet is individueel verpakt en voorzien van glijmiddel ter voorkoming van infecties.
Ontwikkeld om na het inseminatie enige tijd in de zeug te blijven om zo de baarmoeder langer te stimuleren en daardoor de opname van het sperma te verhogen.
| Lengte | 55 cm |
| Verpakt in zakken van | 1 |
| Stuks | 500 |
| Afsluitdop | Ja |
| Aseptogel aanwezig | Ja |
| Pipetpunt | Foam |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Diameter | 19 mm |
| Specifieke diergroep | Zeug |
| Kleur | Blauw |
Foampipet met afsluitdopje voor het kunstmatig insemineren van zeugen: deze pipet is individueel verpakt en voorzien van glijmiddel ter voorkoming van infecties.
Ontwikkeld om na het inseminatie enige tijd in de zeug te blijven om zo de baarmoeder langer te stimuleren en daardoor de opname van het sperma te verhogen.
| Lengte | 55 cm |
| Verpakt in zakken van | 1 |
| Stuks | 500 |
| Afsluitdop | Ja |
| Aseptogel aanwezig | Ja |
| Pipetpunt | Foam |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Diameter | 19 mm |
| Specifieke diergroep | Zeug |
| Kleur | Blauw |