Foampipet met afsluitdopje voor het kunstmatig insemineren van zeugen.
Ontwikkeld om na de inseminatie enige tijd in de zeug te blijven om zo de baarmoeder langer te stimuleren en daardoor de opname van het sperma te verhogen.
| Lengte | 55 cm |
| Stuks | 500 |
| Afsluitdop | Ja |
| Pipetpunt | Foam |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Diameter | 19 mm |
| Specifieke diergroep | Zeug |
| Kleur | Blauw |
Foampipet met afsluitdopje voor het kunstmatig insemineren van zeugen.
Ontwikkeld om na de inseminatie enige tijd in de zeug te blijven om zo de baarmoeder langer te stimuleren en daardoor de opname van het sperma te verhogen.
| Lengte | 55 cm |
| Stuks | 500 |
| Afsluitdop | Ja |
| Pipetpunt | Foam |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Diameter | 19 mm |
| Specifieke diergroep | Zeug |
| Kleur | Blauw |