De AKO Schrikdraad PlatinumLine biedt de perfecte combinatie van uitstekende geleiding en hoge duurzaamheid.
Dankzij de beproefde vlechttechniek, waarbij de geleiders aan de buitenkant continu in contact staan, en de extra dikke koperen draden, zorgt het voor optimale veiligheid en betrouwbare stroomoverdracht.
| Stuks | 1 |
| Hekwerk lengte maximaal | >500 m |
| Afrasteringsdraad of -lint | Schrikdraad |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Schapen, Geiten, Overig |
| Lengte | 500 m |
| Kleur | Blauw |
| Dikte | 6 mm |
| Gewicht | 8.829 kg |
| Treksterkte | 450 kg |
| Afmeting | 500 m x 6 mm |
De AKO Schrikdraad PlatinumLine biedt de perfecte combinatie van uitstekende geleiding en hoge duurzaamheid.
Dankzij de beproefde vlechttechniek, waarbij de geleiders aan de buitenkant continu in contact staan, en de extra dikke koperen draden, zorgt het voor optimale veiligheid en betrouwbare stroomoverdracht.
| Stuks | 1 |
| Hekwerk lengte maximaal | >500 m |
| Afrasteringsdraad of -lint | Schrikdraad |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Schapen, Geiten, Overig |
| Lengte | 500 m |
| Kleur | Blauw |
| Dikte | 6 mm |
| Gewicht | 8.829 kg |
| Treksterkte | 450 kg |
| Afmeting | 500 m x 6 mm |
:format(webp))
Bestel direct en ontvang €25 korting
Bestel tot en met 31 mei weideafrastering en ontvang €25 korting met de code AFRASTERING2026. Bij een bestelling vanaf €150,- excl. btw.