Wil je je afrastering van stroom voorzien zonder afhankelijk te zijn van netstroom? Met dit zonnepaneel wek je zelf schone energie op. Het paneel is eenvoudig aan te sluiten op een 12 Volt batterij en zorgt voor een betrouwbare stroomvoorziening, zelfs op afgelegen locaties.
Kabellengte: 200 cm
Samenstelling:| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Zonne-energie |
| Spanning | 12 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 565 mm |
| Gewicht | 4.5 kg |
| Vermogen | 55 W |
| Hoogte | 28 mm |
| Breedte | 540 mm |
Wil je je afrastering van stroom voorzien zonder afhankelijk te zijn van netstroom? Met dit zonnepaneel wek je zelf schone energie op. Het paneel is eenvoudig aan te sluiten op een 12 Volt batterij en zorgt voor een betrouwbare stroomvoorziening, zelfs op afgelegen locaties.
Kabellengte: 200 cm
Samenstelling:| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Zonne-energie |
| Spanning | 12 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 565 mm |
| Gewicht | 4.5 kg |
| Vermogen | 55 W |
| Hoogte | 28 mm |
| Breedte | 540 mm |
:format(webp))
Bestel direct en ontvang €25 korting
Bestel tot en met 31 mei weideafrastering en ontvang €25 korting met de code AFRASTERING2026. Bij een bestelling vanaf €150,- excl. btw.