De Duo Power X 2500 is een veelzijdig 12V / 230V DUO schrikdraadapparaat met een hoog uitgangsvermogen. Dit apparaat is ideaal voor standaard afrasteringen met weinig begroeiing en biedt betrouwbare prestaties voor een veilige en effectieve omheining.
Dankzij de energiezuinige modus wordt het stroomverbruik geoptimaliseerd, terwijl de diepontladingsbeveiliging de 12V-batterij beschermt tegen schade. Met de LED-indicatoren houd je eenvoudig de afrasteringsspanning en batterijstatus in de gaten.
De robuuste en weerbestendige behuizing is bestand tegen UV-straling en schokken, waardoor dit apparaat duurzaam en betrouwbaar is in alle omstandigheden. Dankzij het eenvoudige ophangsysteem is de installatie snel en moeiteloos.
| Stuks | 1 |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Garantie | 5 jaar fabrieksgarantie |
| Model | Duo power |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom, Batterij |
| Spanning | 230 V |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Nee |
| Type batterij | Powerpack |
| Maximale lengte afrastering zonder begroeiing | 18 km |
| Lengte | 330 mm |
| Maximale ontladingsenergie | 2.5 J |
| Typenummer | X2500 |
| Gewicht | 1.613 kg |
| Maximale lengte afrastering met veel begroeiing | 1.7 km |
| Hoogte | 140 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Geschikt voor vegetatie | Laag |
| Maximale lengte afrastering met lichte begroeiing | 4 km |
De Duo Power X 2500 is een veelzijdig 12V / 230V DUO schrikdraadapparaat met een hoog uitgangsvermogen. Dit apparaat is ideaal voor standaard afrasteringen met weinig begroeiing en biedt betrouwbare prestaties voor een veilige en effectieve omheining.
Dankzij de energiezuinige modus wordt het stroomverbruik geoptimaliseerd, terwijl de diepontladingsbeveiliging de 12V-batterij beschermt tegen schade. Met de LED-indicatoren houd je eenvoudig de afrasteringsspanning en batterijstatus in de gaten.
De robuuste en weerbestendige behuizing is bestand tegen UV-straling en schokken, waardoor dit apparaat duurzaam en betrouwbaar is in alle omstandigheden. Dankzij het eenvoudige ophangsysteem is de installatie snel en moeiteloos.
| Stuks | 1 |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Garantie | 5 jaar fabrieksgarantie |
| Model | Duo power |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom, Batterij |
| Spanning | 230 V |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Nee |
| Type batterij | Powerpack |
| Maximale lengte afrastering zonder begroeiing | 18 km |
| Lengte | 330 mm |
| Maximale ontladingsenergie | 2.5 J |
| Typenummer | X2500 |
| Gewicht | 1.613 kg |
| Maximale lengte afrastering met veel begroeiing | 1.7 km |
| Hoogte | 140 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Geschikt voor vegetatie | Laag |
| Maximale lengte afrastering met lichte begroeiing | 4 km |
:format(webp))
Bestel direct en ontvang €25 korting
Bestel tot en met 31 mei weideafrastering en ontvang €25 korting met de code AFRASTERING2026. Bij een bestelling vanaf €150,- excl. btw.