Het Gallagher schrikdraadapparaat S120li is een draagbaar en robuust zonne-energie apparaat voor middellange (tijdelijke) afrasteringen; zeer eenvoudig te installeren door plug&play systeem.
De Gallagher schrikdraadapparaten zijn verkrijgbaar in vele verschillende modellen.
| Stuks | 1 |
| Garantie | 3 jaar vanaf leverdatum, 7 jaar indien binnen 3 maanden na aankoopdatum geregistreerd bij Gallagher, 3 maanden op accu's in het apparaat |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Zonne-energie |
| Geschikt voor vegetatie | Gemiddeld |
| Maximale lengte afrastering zonder begroeiing | 12 km |
| Typenummer | S120li |
| Maximale lengte afrastering met veel begroeiing | 4 km |
| Vermogen | 12 W |
| Raster oppervlak | 5 ha |
| Diergroep | Rundvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Maximale lengte afrastering met lichte begroeiing | 6 km |
| Spanning | 3.2 V |
Het Gallagher schrikdraadapparaat S120li is een draagbaar en robuust zonne-energie apparaat voor middellange (tijdelijke) afrasteringen; zeer eenvoudig te installeren door plug&play systeem.
De Gallagher schrikdraadapparaten zijn verkrijgbaar in vele verschillende modellen.
| Stuks | 1 |
| Garantie | 3 jaar vanaf leverdatum, 7 jaar indien binnen 3 maanden na aankoopdatum geregistreerd bij Gallagher, 3 maanden op accu's in het apparaat |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Zonne-energie |
| Geschikt voor vegetatie | Gemiddeld |
| Maximale lengte afrastering zonder begroeiing | 12 km |
| Typenummer | S120li |
| Maximale lengte afrastering met veel begroeiing | 4 km |
| Vermogen | 12 W |
| Raster oppervlak | 5 ha |
| Diergroep | Rundvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Maximale lengte afrastering met lichte begroeiing | 6 km |
| Spanning | 3.2 V |