De VDK kadaverkoeling is een robuuste koelunit voor het verantwoord en op een hygiënische wijze bewaren van kadavers.
De kadaverkoeling wordt geleverd inclusief omkasting en koelunit. Artikel wordt exclusief kadaverton geleverd.
De koeling dient in de schaduw onder een afdak of binnen geplaatst te worden
Productafmetingen:| Type koeling | Kadaverkoeling |
| Stuks | 1 |
| Garantie | 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| GWP-waarde (milieu impact) | 3 |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Capaciteit kadaverkoeling | 1x 240 L |
| Koelcapaciteit | 378 watt |
| Binnenmaten (l x b x h) | 84 x 88 x 95 cm |
| Gewicht | 95 kg |
| Aantal vulluiken | 1 |
| Buitenmaten (l x b x h) | 105 x 105 x 157 cm |
| Type koelmiddel | R-290, 90 gram |
| Versie | 1-tons |
De VDK kadaverkoeling is een robuuste koelunit voor het verantwoord en op een hygiënische wijze bewaren van kadavers.
De kadaverkoeling wordt geleverd inclusief omkasting en koelunit. Artikel wordt exclusief kadaverton geleverd.
De koeling dient in de schaduw onder een afdak of binnen geplaatst te worden
Productafmetingen:| Type koeling | Kadaverkoeling |
| Stuks | 1 |
| Garantie | 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| GWP-waarde (milieu impact) | 3 |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Capaciteit kadaverkoeling | 1x 240 L |
| Koelcapaciteit | 378 watt |
| Binnenmaten (l x b x h) | 84 x 88 x 95 cm |
| Gewicht | 95 kg |
| Aantal vulluiken | 1 |
| Buitenmaten (l x b x h) | 105 x 105 x 157 cm |
| Type koelmiddel | R-290, 90 gram |
| Versie | 1-tons |