De Laser Ultimate MK2 verjaagt de vogels met een laserstraal. De laserbundel beweegt vanzelf zowel horizontaal als verticaal.
De Laser Ultimate werkt standaard op netstroom, maar desgewenst ook via een accu of zonnepaneel (niet inbegrepen)
Aalscholvers, Duiven, Eenden, Eksters, Fazanten, Ganzen, Kauwen, Kraaien, kwikstaarten, Lijsters, Meeuwen, Merels, Mezen, Mussen, Reiger, Roeken, Specht, Spreeuwen, Vlaamse gaaien, Zwaluwen
| Lengte | 35 cm |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 7.5 kg |
| Bereik | 2000 m |
| Hoogte | 23 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
De Laser Ultimate MK2 verjaagt de vogels met een laserstraal. De laserbundel beweegt vanzelf zowel horizontaal als verticaal.
De Laser Ultimate werkt standaard op netstroom, maar desgewenst ook via een accu of zonnepaneel (niet inbegrepen)
Aalscholvers, Duiven, Eenden, Eksters, Fazanten, Ganzen, Kauwen, Kraaien, kwikstaarten, Lijsters, Meeuwen, Merels, Mezen, Mussen, Reiger, Roeken, Specht, Spreeuwen, Vlaamse gaaien, Zwaluwen
| Lengte | 35 cm |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 7.5 kg |
| Bereik | 2000 m |
| Hoogte | 23 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |