In de dagelijkse praktijk van de veehouderij is een kruiwagen geen luxe, maar een essentieel werktuig dat bestand moet zijn tegen extreme belasting. Deze limited edition 165 liter-uitvoering van Altrad is speciaal uitgebracht voor ons 60-jarig jubileum en technisch geoptimaliseerd voor de stal: van de chemische resistentie van de bak tot de corrosiebestendigheid van de lasnaden. Een duurzame investering die het zware werk lichter maakt.
| Materiaal frame | Staal |
| Materiaal bak | Kunststof |
| Bakinhoud | 165 L |
| Type voertuig | Stalkruiwagen |
| Hoogte | 70 cm |
| Breedte | 71 cm |
| Draaggewicht | 150 kg |
| Aantal banden | 1 |
| Lengte | 158 cm |
| Stuks | 1 |
| Onder andere geschikt voor | Tuinafval, Hooi, stro en mest |
| Inzetbaarheid | Erf, Stal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Kleur bak | Groen |
| Type band | Luchtband |
| Kleur | Groen |
In de dagelijkse praktijk van de veehouderij is een kruiwagen geen luxe, maar een essentieel werktuig dat bestand moet zijn tegen extreme belasting. Deze limited edition 165 liter-uitvoering van Altrad is speciaal uitgebracht voor ons 60-jarig jubileum en technisch geoptimaliseerd voor de stal: van de chemische resistentie van de bak tot de corrosiebestendigheid van de lasnaden. Een duurzame investering die het zware werk lichter maakt.
| Materiaal frame | Staal |
| Materiaal bak | Kunststof |
| Bakinhoud | 165 L |
| Type voertuig | Stalkruiwagen |
| Hoogte | 70 cm |
| Breedte | 71 cm |
| Draaggewicht | 150 kg |
| Aantal banden | 1 |
| Lengte | 158 cm |
| Stuks | 1 |
| Onder andere geschikt voor | Tuinafval, Hooi, stro en mest |
| Inzetbaarheid | Erf, Stal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Kleur bak | Groen |
| Type band | Luchtband |
| Kleur | Groen |
Dit promotieartikel is enkel gratis te verkrijgen tijdens actieperiodes. Bekijk onze webdeals of houd de homepagina in de gaten voor lopende aanbiedingen.