De Easyfix SoftFloor is een mat met hoge grip die vermoeidheid vermindert en een goed niveau van comfort biedt voor de melkveehouders in de melkstal. De mat is gemaakt van EVA-materiaal en de mat is aan vier zijden in elkaar grijpend.
| Lengte | 1 m |
| Stuks | 1 |
| Dikte | 22 mm |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum |
| Gewicht | 3.4 kg |
| Afdeling / Ruimte | Melkstal |
| Breedte | 1 m |
| Diergroep | Rundvee |
| Kleur | Blauw |
De Easyfix SoftFloor is een mat met hoge grip die vermoeidheid vermindert en een goed niveau van comfort biedt voor de melkveehouders in de melkstal. De mat is gemaakt van EVA-materiaal en de mat is aan vier zijden in elkaar grijpend.
| Lengte | 1 m |
| Stuks | 1 |
| Dikte | 22 mm |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum |
| Gewicht | 3.4 kg |
| Afdeling / Ruimte | Melkstal |
| Breedte | 1 m |
| Diergroep | Rundvee |
| Kleur | Blauw |
:format(webp))
Gratis Altrad stalkruiwagen t.w.v. €300
Gratis MS Schippers Altrad stalkruiwagen (limited edition) bij dit geselecteerde product, alleen geldig vanaf €2.000 excl. btw. Geldig t/m 31 mei. 1 per klant.