Zelfaanzuigende dubbele Socorex injectiespuit, zuigt met een aanzuignaald de injectievloeistof op uit de medicijnfles. Geschikt voor het gelijktijdig injecteren van twee verschillende vloeistoffen
De Socorex Ultra is 40% lichter in gewicht, vereist 30% minder kracht en de afstand tussen de handgrepen is 20% korter t.o.v. het standaard model Socorex.
Verkrijgbaar in verschillende inhoud en dosering
| Stuks | 1 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Garantie | 1 jaar vanaf factuurdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Typenummer | 2810 |
| Model | Ultra |
| Diergroep | Pluimvee |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type injectiespuit | Repeteerspuit |
| Inhoud spuit | 0,3 - 2 ml |
| Dosering per slag | 0,1 ml |
Zelfaanzuigende dubbele Socorex injectiespuit, zuigt met een aanzuignaald de injectievloeistof op uit de medicijnfles. Geschikt voor het gelijktijdig injecteren van twee verschillende vloeistoffen
De Socorex Ultra is 40% lichter in gewicht, vereist 30% minder kracht en de afstand tussen de handgrepen is 20% korter t.o.v. het standaard model Socorex.
Verkrijgbaar in verschillende inhoud en dosering
| Stuks | 1 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Garantie | 1 jaar vanaf factuurdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Typenummer | 2810 |
| Model | Ultra |
| Diergroep | Pluimvee |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type injectiespuit | Repeteerspuit |
| Inhoud spuit | 0,3 - 2 ml |
| Dosering per slag | 0,1 ml |