De MS Staartcoupeerder is een staande coupeerder om de staartjes van pasgeboren biggen te couperen.
De MS Staartcoupeerder wordt geleverd exclusief mes, verloopbussen, revisieset en ophangbeugel. Deze dienen afzonderlijk besteld te worden.
| Lengte | 255 mm |
| Stuks | 1 |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Model | 3 kracht standen |
| Vermogen | 100 W |
| Hoogte | 230 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Specifieke diergroep | Big |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | 3 standen |
De MS Staartcoupeerder is een staande coupeerder om de staartjes van pasgeboren biggen te couperen.
De MS Staartcoupeerder wordt geleverd exclusief mes, verloopbussen, revisieset en ophangbeugel. Deze dienen afzonderlijk besteld te worden.
| Lengte | 255 mm |
| Stuks | 1 |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Model | 3 kracht standen |
| Vermogen | 100 W |
| Hoogte | 230 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Specifieke diergroep | Big |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | 3 standen |
:format(webp))
Gratis Altrad stalkruiwagen t.w.v. €300
Gratis MS Schippers Altrad stalkruiwagen (limited edition) bij dit geselecteerde product, alleen geldig vanaf €2.000 excl. btw. Geldig t/m 31 mei. 1 per klant.
:format(webp))
Gratis Altrad stalkruiwagen t.w.v. €300
Gratis MS Schippers Altrad stalkruiwagen (limited edition) bij dit geselecteerde product. Geldig t/m 31 mei en 1 per klant.