| Diepte | 28 mm |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Schuimend | Nee |
| Dikte | 18 cm |
| Gebruik | Knockdown |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Typenummer | BW156 |
| Gewicht | 20 cg |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 9 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 538 m |
| Inhoud | 30 cg |
| Lengte | 90 mm |
| Stuks | 1 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, 1 jaar fabrieksgarantie, 1 jaar fabrieksgarantie vanaf factuurdatum, 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| Model | Test |
| Afdeling / Ruimte | Dekstal, Moederdieren stal, Vleeskuiken / Opfok stal, Geiten stal, Opfok geiten stal |
| Diergroep | Rundvee |
| Fris geurend | ★★★★✩ |
| Kleur | Blauw |
| Diepte | 28 mm |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Schuimend | Nee |
| Dikte | 18 cm |
| Gebruik | Knockdown |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Typenummer | BW156 |
| Gewicht | 20 cg |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 9 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 538 m |
| Inhoud | 30 cg |
| Lengte | 90 mm |
| Stuks | 1 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, 1 jaar fabrieksgarantie, 1 jaar fabrieksgarantie vanaf factuurdatum, 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| Model | Test |
| Afdeling / Ruimte | Dekstal, Moederdieren stal, Vleeskuiken / Opfok stal, Geiten stal, Opfok geiten stal |
| Diergroep | Rundvee |
| Fris geurend | ★★★★✩ |
| Kleur | Blauw |