Short introduction variant TEST004 {1020} NL
Product info variant TEST004 {1023} NL
Tips for users variant {1029} NL
Technische eigenschappen:Technical features variant {1040} NL
Productafmetingen:Product dimensions variant {1037} NL
Samenstelling:Composition/contains variant {1035} NL
Toepassing:Application variant {1028} NL
Bijzonderheden:Specifics variant {1041} NL
Overige relevante productinformatie:Other relevant product information variant {1024} NL
Wetgeving:Legal variant {1043} NL
Dosering:Dosage variant {1025} NL
| Stuks | 1 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Typenummer | BW156 |
| Gewicht | 20 cg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Treksterkte | 8.58 kg |
| GWP-waarde (milieu impact) | 51561 |
| Inhoud | 30 cg |
| Diepte | 23 mm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 7-8 dagen |
| Schuimend | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Speengrootte | 23 - 27 mm |
| Dikte | 13 cm |
| Gebruik | Regelmatig |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 4 mm |
| Breedte | 20 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 533 m |
| Type of net | Wolvennet |
| Lengte | 40 mm |
| Materiaal | Schuimrubber, Karton |
| Wasvoorschrift | 40°C |
| Garantie | 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| Model | Test |
| Diergroep | Overig |
| Fris geurend | ✩✩✩✩✩ |
| Afmeting | 40 mm x 20 cm x 4 mm |
Short introduction variant TEST004 {1020} NL
Product info variant TEST004 {1023} NL
Tips for users variant {1029} NL
Technische eigenschappen:Technical features variant {1040} NL
Productafmetingen:Product dimensions variant {1037} NL
Samenstelling:Composition/contains variant {1035} NL
Toepassing:Application variant {1028} NL
Bijzonderheden:Specifics variant {1041} NL
Overige relevante productinformatie:Other relevant product information variant {1024} NL
Wetgeving:Legal variant {1043} NL
Dosering:Dosage variant {1025} NL
| Stuks | 1 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Typenummer | BW156 |
| Gewicht | 20 cg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Treksterkte | 8.58 kg |
| GWP-waarde (milieu impact) | 51561 |
| Inhoud | 30 cg |
| Diepte | 23 mm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 7-8 dagen |
| Schuimend | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Speengrootte | 23 - 27 mm |
| Dikte | 13 cm |
| Gebruik | Regelmatig |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 4 mm |
| Breedte | 20 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 533 m |
| Type of net | Wolvennet |
| Lengte | 40 mm |
| Materiaal | Schuimrubber, Karton |
| Wasvoorschrift | 40°C |
| Garantie | 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| Model | Test |
| Diergroep | Overig |
| Fris geurend | ✩✩✩✩✩ |
| Afmeting | 40 mm x 20 cm x 4 mm |