| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Schuur weerstand | ★★✩✩ |
| Gebruik | Dagelijks |
| Typenummer | BW156 |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 30 cg |
| Scheur weerstand | ★★★✩ |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Chemische bestendigheid van stoffen | A: Methanol, B: Aceton, C: Acetonitrile |
| Chemische bestendigheidscode | ABC |
| Schuimend | Nee |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Gewicht | 20 cg |
| Mechanische risico's | 2131X |
| GWP-waarde (milieu impact) | 51561 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| Dikte coating handschoen | 45.56 mm |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Treksterkte | 8.58 kg |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Fris geurend | ★★★★✩ |
| Materiaal basis handschoen | Acryl, Polyester, Rundsplitleder |
| Diepte | 21 mm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 2-3 dagen |
| Kleur | Blauw |
| Speengrootte | 22 - 26 mm |
| Dikte | 11 cm |
| Hoogte | 2 mm |
| Breedte | 10 cm |
| Diameter | 531 m |
| Type of net | Wildzwijnennet |
| Specifieke diergroep | Vaars, Legkip, Geitenlam, Sik |
| Lengte | 20 cm |
| Stuks | 25 |
| Materiaal | Kunststof: MDPE |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Model | Test |
| Afdeling / Ruimte | Dekstal, Moederdieren stal, Vleeskuiken / Opfok stal, Geiten stal, Opfok geiten stal |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Schuur weerstand | ★★✩✩ |
| Gebruik | Dagelijks |
| Typenummer | BW156 |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 30 cg |
| Scheur weerstand | ★★★✩ |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Chemische bestendigheid van stoffen | A: Methanol, B: Aceton, C: Acetonitrile |
| Chemische bestendigheidscode | ABC |
| Schuimend | Nee |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Gewicht | 20 cg |
| Mechanische risico's | 2131X |
| GWP-waarde (milieu impact) | 51561 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| Dikte coating handschoen | 45.56 mm |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Treksterkte | 8.58 kg |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Fris geurend | ★★★★✩ |
| Materiaal basis handschoen | Acryl, Polyester, Rundsplitleder |
| Diepte | 21 mm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 2-3 dagen |
| Kleur | Blauw |
| Speengrootte | 22 - 26 mm |
| Dikte | 11 cm |
| Hoogte | 2 mm |
| Breedte | 10 cm |
| Diameter | 531 m |
| Type of net | Wildzwijnennet |
| Specifieke diergroep | Vaars, Legkip, Geitenlam, Sik |
| Lengte | 20 cm |
| Stuks | 25 |
| Materiaal | Kunststof: MDPE |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Model | Test |
| Afdeling / Ruimte | Dekstal, Moederdieren stal, Vleeskuiken / Opfok stal, Geiten stal, Opfok geiten stal |