Deze afvalcontainer kan gebruikt worden voor het verzamelen en ledigen van afval in een grote container. Container met deksel voor het hygiënisch bewaren van bijvoorbeeld dierlijk restmateriaal en kadavers.
Deze kadavercontainer is niet geschikt voor de toepassingen van Rendac.
De kadavercontainer en het kantelmechanisme worden als een eenvoudig te monteren bouwpakket geleverd.
| Lengte | 180 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyethyleen, Metaal |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Aantal vulluiken | 1 |
| Hoogte | 158 cm |
| Breedte | 115 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 800 L |
| Kleur | Blauw |
Deze afvalcontainer kan gebruikt worden voor het verzamelen en ledigen van afval in een grote container. Container met deksel voor het hygiënisch bewaren van bijvoorbeeld dierlijk restmateriaal en kadavers.
Deze kadavercontainer is niet geschikt voor de toepassingen van Rendac.
De kadavercontainer en het kantelmechanisme worden als een eenvoudig te monteren bouwpakket geleverd.
| Lengte | 180 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyethyleen, Metaal |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Aantal vulluiken | 1 |
| Hoogte | 158 cm |
| Breedte | 115 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 800 L |
| Kleur | Blauw |