Motor voor Tron Stofzuiger L70AB, 3300W.
| Lengte | 600 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS, Kunststof |
| Geluidsniveau | 69 dB |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Hoogte | 1050 mm |
| Breedte | 590 mm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | 3 standen |
Motor voor Tron Stofzuiger L70AB, 3300W.
| Lengte | 600 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS, Kunststof |
| Geluidsniveau | 69 dB |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Hoogte | 1050 mm |
| Breedte | 590 mm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | 3 standen |
Nieuwstaat