Het MS Tag Round UHF Little oormerk is een duurzaam en kwalitatief hoogwaardig elektronisch vrouwelijk oormerk voor jonge biggen. Met RFID elektronische identificatie kunnen dieren automatisch worden herkend en kan dierinformatie automatisch worden verzameld en vastgelegd.
De oormerken kunnen uitgelezen worden met een draagbare of vaststaande UHF oormerkreader.
Vraag vooraf uw automatiseerder of zij de GS1 standaard ondersteunen!
Oormerktang
Bijzonderheden:| Type elektronisch oormerk | UHF |
| GS1 | Ja |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Dikte | 11.5 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Open |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Elektronisch of visueel oormerk | Elektronisch |
| Diameter | 29.3 mm |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 1000 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Little |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |
Het MS Tag Round UHF Little oormerk is een duurzaam en kwalitatief hoogwaardig elektronisch vrouwelijk oormerk voor jonge biggen. Met RFID elektronische identificatie kunnen dieren automatisch worden herkend en kan dierinformatie automatisch worden verzameld en vastgelegd.
De oormerken kunnen uitgelezen worden met een draagbare of vaststaande UHF oormerkreader.
Vraag vooraf uw automatiseerder of zij de GS1 standaard ondersteunen!
Oormerktang
Bijzonderheden:| Type elektronisch oormerk | UHF |
| GS1 | Ja |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Dikte | 11.5 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Open |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Elektronisch of visueel oormerk | Elektronisch |
| Diameter | 29.3 mm |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 1000 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Little |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |