Zuigercompressor, geschikt voor professioneel gebruik en eenvoudig in gebruik.
| Lengte | 43 cm |
| Stuks | 1 |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Hoogte | 43 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Aan/uit |
Zuigercompressor, geschikt voor professioneel gebruik en eenvoudig in gebruik.
| Lengte | 43 cm |
| Stuks | 1 |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Hoogte | 43 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Aan/uit |