De MS Spermabewaarbox is een speciale box voor het opbergen van sperma; door de constante temperatuur blijft de kwaliteit van het sperma gewaarborgd
De MS Sperma bewaarbox wordt geleverd inclusief bijbehorende kabels: 230V en 12 VDC
Behuizing: kunststof
| Lengte | 54 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 45 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 35 L |
De MS Spermabewaarbox is een speciale box voor het opbergen van sperma; door de constante temperatuur blijft de kwaliteit van het sperma gewaarborgd
De MS Sperma bewaarbox wordt geleverd inclusief bijbehorende kabels: 230V en 12 VDC
Behuizing: kunststof
| Lengte | 54 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 45 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 35 L |