De MS Fogger XXL is groot mobiel vernevelapparaat; speciaal ontwikkeld voor het snel en efficiënt reinigen en desinfecteren van grote stallen.
Zie gebruiksaanwijzing op etiket desinfectie- of reinigingsmiddel
| Diepte | 60 cm |
| Toepassingsmethode | Reinigen, Bevochtigen |
| Gewicht | 150 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 150 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Tankinhoud | 300 L |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS |
| Operationele inzet | Mobiel |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |
De MS Fogger XXL is groot mobiel vernevelapparaat; speciaal ontwikkeld voor het snel en efficiënt reinigen en desinfecteren van grote stallen.
Zie gebruiksaanwijzing op etiket desinfectie- of reinigingsmiddel
| Diepte | 60 cm |
| Toepassingsmethode | Reinigen, Bevochtigen |
| Gewicht | 150 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 150 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Tankinhoud | 300 L |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS |
| Operationele inzet | Mobiel |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |