De Powermister is een mobiel en handzaam vernevelapparaat voor het desinfecteren en bevochtigen van stallen en overige werkgerelateerde ruimtes. Wordt geleverd met waterpomp.
De Powermister is gemaakt van hoogwaardige materialen met een RVS frame welke zeer eenvoudig is in onderhoud, weinig slijtage geeft en niet storingsgevoelig is.
Voor het efficiënt en eenvoudig desinfecteren van stallen
Dosering:Zie gebruiksaanwijzing op etiket desinfectie- of reinigingsmiddel
| Diepte | 86.8 cm |
| Toepassingsmethode | Reinigen, Desinfecteren, Bevochtigen |
| Gewicht | 77 kg |
| Bereik | 30 m |
| Hoogte | 127.5 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Tankinhoud | 100 L |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS, Kunststof: Polyethyleen, Koper |
| Operationele inzet | Mobiel |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |
| Pomp capaciteit maximaal | 40 L/u |
De Powermister is een mobiel en handzaam vernevelapparaat voor het desinfecteren en bevochtigen van stallen en overige werkgerelateerde ruimtes. Wordt geleverd met waterpomp.
De Powermister is gemaakt van hoogwaardige materialen met een RVS frame welke zeer eenvoudig is in onderhoud, weinig slijtage geeft en niet storingsgevoelig is.
Voor het efficiënt en eenvoudig desinfecteren van stallen
Dosering:Zie gebruiksaanwijzing op etiket desinfectie- of reinigingsmiddel
| Diepte | 86.8 cm |
| Toepassingsmethode | Reinigen, Desinfecteren, Bevochtigen |
| Gewicht | 77 kg |
| Bereik | 30 m |
| Hoogte | 127.5 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Tankinhoud | 100 L |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS, Kunststof: Polyethyleen, Koper |
| Operationele inzet | Mobiel |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |
| Pomp capaciteit maximaal | 40 L/u |