MS Tag Round Little is een kwalitatief hoogwaardig vrouwelijk oormerkdeel jonge biggen, voorzien van een passend gat voor de combinatie met een MS Tag Little mannelijk oormerkdeel.
De MS Tag Round Little vrouwelijke oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
Materiaal eigenschappen:| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Dikte | 1.1 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Open |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 27 mm |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Little |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |
MS Tag Round Little is een kwalitatief hoogwaardig vrouwelijk oormerkdeel jonge biggen, voorzien van een passend gat voor de combinatie met een MS Tag Little mannelijk oormerkdeel.
De MS Tag Round Little vrouwelijke oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
Materiaal eigenschappen:| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Dikte | 1.1 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Open |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 27 mm |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Little |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |