Beschermt uw voeten in diverse werkomgevingen.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen.
Technical specifications master {1058} NL
Gebruikerstips:Legal master {1061} NL
Dosering:| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Typenummer | BW156 |
| Gewicht | 1 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Breedte | 10.5 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Lengte | 30.5 cm |
| Stuks | 1 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Garantie | 20 jaar |
| Afdeling / Ruimte | Varkens stal, Rundvee stal, Pluimvee stal |
| Diepte | 29 mm |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 19 cm |
| Model | Test |
| Hoogte | 10 cm |
| Diergroep | Varkens |
| Diameter | 539 m |
| Inhoud | 10 kg |
Beschermt uw voeten in diverse werkomgevingen.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen.
Technical specifications master {1058} NL
Gebruikerstips:Legal master {1061} NL
Dosering:| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Typenummer | BW156 |
| Gewicht | 1 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Breedte | 10.5 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Lengte | 30.5 cm |
| Stuks | 1 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Garantie | 20 jaar |
| Afdeling / Ruimte | Varkens stal, Rundvee stal, Pluimvee stal |
| Diepte | 29 mm |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 19 cm |
| Model | Test |
| Hoogte | 10 cm |
| Diergroep | Varkens |
| Diameter | 539 m |
| Inhoud | 10 kg |