De Dolfing overal Ugie is een waterdichte PVC coveral. De overal is uitgerust met capuchon.
Verkrijgbaar in verschillende maten.
EN343: het materiaal en de naden weerstaan een waterkolom van minstens 80 cm
| Kledingmaat | S |
| Type kleding | Overall |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Capuchon | Ja |
| Vloeistofbestendigheid | Water: dicht |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyester, Kunststof: PVC |
| Wasvoorschrift | 40°C |
| Normen & certificeringen | EN 343, EN 14605 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Chemisch bestendig | Ja |
| Sluiting | Rits en knoop |
| Kledinglengte | Lange mouwen en lange broek |
| Doekgewicht | 305 g/m² |
| Type overall | Spuit overall |
| Kleur | Blauw |
De Dolfing overal Ugie is een waterdichte PVC coveral. De overal is uitgerust met capuchon.
Verkrijgbaar in verschillende maten.
EN343: het materiaal en de naden weerstaan een waterkolom van minstens 80 cm
| Kledingmaat | S |
| Type kleding | Overall |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Capuchon | Ja |
| Vloeistofbestendigheid | Water: dicht |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyester, Kunststof: PVC |
| Wasvoorschrift | 40°C |
| Normen & certificeringen | EN 343, EN 14605 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Chemisch bestendig | Ja |
| Sluiting | Rits en knoop |
| Kledinglengte | Lange mouwen en lange broek |
| Doekgewicht | 305 g/m² |
| Type overall | Spuit overall |
| Kleur | Blauw |