De LED buitenspot biedt de nieuwste LED-technologie met efficiëntie in een compact ontwerp. In vergelijking met conventionele spots kan een hoge kostenbesparing gerealiseerd worden en genoten worden van de vele andere voordelen van LED-verlichting.
Verkrijgbaar met of zonder bewegingssensor.
| Diepte | 71 mm |
| Maximale werkduur | 30000 uur |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Energielabel | G |
| Lichtopbrengst | 4000 lm |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 238 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type lamp | LED |
| Lichtkleur | Koel wit |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Type verlichting | Lamp |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Normen & certificeringen | IP44 |
| Lamp toepassing | Buiten |
| Garantie | 2 jaar |
| Model | Met bewegingsmelder |
| Kleurweergave index (CRI) | 70-79% |
| Vermogen | 50 W |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | Niet vervangbaar |
De LED buitenspot biedt de nieuwste LED-technologie met efficiëntie in een compact ontwerp. In vergelijking met conventionele spots kan een hoge kostenbesparing gerealiseerd worden en genoten worden van de vele andere voordelen van LED-verlichting.
Verkrijgbaar met of zonder bewegingssensor.
| Diepte | 71 mm |
| Maximale werkduur | 30000 uur |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Energielabel | G |
| Lichtopbrengst | 4000 lm |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 238 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type lamp | LED |
| Lichtkleur | Koel wit |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Type verlichting | Lamp |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Normen & certificeringen | IP44 |
| Lamp toepassing | Buiten |
| Garantie | 2 jaar |
| Model | Met bewegingsmelder |
| Kleurweergave index (CRI) | 70-79% |
| Vermogen | 50 W |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | Niet vervangbaar |