Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Hoge druk spuitlans van verzinkt staal voor het reinigen en desinfecteren van stallen, bedrijfsruimtes en voertuigen.
Wordt geleverd zonder draai- of tegenkoppeling voor aansluiting op het hogedrukpistool.
De geschikte freeskop dient gekozen te worden op basis van de watergift van de hogedrukreiniger en de gewenste toepassing
Toediening:Hogedrukreiniger
Materiaal eigenschappen:| Geschikt voor | Reiniging, Desinfectie |
| Aansluiting ingang | 1/4" Buitendraad |
| Lans | Enkel |
| Maximale werkdruk | 400 bar |
| Hoek lans | 0º |
| Druk | Hoge druk |
| Hoogte | 3.6 cm |
| Breedte | 3.4 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Gegalvaniseerd, Kunststof |
| Aansluiting uitgang | 1/4" Buitendraad |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
Hoge druk spuitlans van verzinkt staal voor het reinigen en desinfecteren van stallen, bedrijfsruimtes en voertuigen.
Wordt geleverd zonder draai- of tegenkoppeling voor aansluiting op het hogedrukpistool.
De geschikte freeskop dient gekozen te worden op basis van de watergift van de hogedrukreiniger en de gewenste toepassing
Toediening:Hogedrukreiniger
Materiaal eigenschappen:| Geschikt voor | Reiniging, Desinfectie |
| Aansluiting ingang | 1/4" Buitendraad |
| Lans | Enkel |
| Maximale werkdruk | 400 bar |
| Hoek lans | 0º |
| Druk | Hoge druk |
| Hoogte | 3.6 cm |
| Breedte | 3.4 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Gegalvaniseerd, Kunststof |
| Aansluiting uitgang | 1/4" Buitendraad |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |