Heliflex water slang 1" per 3 meter.
| Lengte | 3 m |
| Stuks | 1 |
| Aansluiting ingang | 1" Slang |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluiting uitgang | 1" Slang |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Diameter | 25 mm |
| Kleur | Groen |
Heliflex water slang 1" per 3 meter.
| Lengte | 3 m |
| Stuks | 1 |
| Aansluiting ingang | 1" Slang |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluiting uitgang | 1" Slang |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Diameter | 25 mm |
| Kleur | Groen |