Sievert gaspatroon voor gebruik met de Sievert Handyjet 2283 gasbrander.
| Lengte | 84 mm |
| Stuks | 1 |
| UN-nummer | UN2037-LQ |
| Normen & certificeringen | EN 417 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 280 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 90 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Inhoud | 350 ml |
Sievert gaspatroon voor gebruik met de Sievert Handyjet 2283 gasbrander.
| Lengte | 84 mm |
| Stuks | 1 |
| UN-nummer | UN2037-LQ |
| Normen & certificeringen | EN 417 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 280 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 90 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Inhoud | 350 ml |