Mesa Topcoat B comp, 20 kg
| Lengte | 290 mm |
| Stuks | 1 |
| Bestanddelen | B |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 474 mm |
| Breedte | 234 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| RAL | 7001 |
| Inhoud | 20 kg |
Mesa Topcoat B comp, 20 kg
| Lengte | 290 mm |
| Stuks | 1 |
| Bestanddelen | B |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 474 mm |
| Breedte | 234 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| RAL | 7001 |
| Inhoud | 20 kg |