MS Wallcoat is een zeer duurzame epoxy wandcoating bestaande uit 2 componenten voor het vuilafstotend en waterdicht maken van nieuwe tot lichtversleten muren uit beton, cement, gipsplaten en steen; deze kunststof muurverf is bestand tegen hogedrukreiniging en heeft een zeer hoge chemische bestendigheid.
MS Wallcoat muurcoating heeft vele toepassingsmogelijkheden in de (intensieve) veehouderij en industrie, zoals muren in dierverblijfplaatsen, melkstallen, hygiënesluizen, garages, werkplaatsen en verblijfsruimten.
MS Wallcoat wandcoating is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Deze epoxy coating wordt geleverd als 2 losse componenten: A en B. De componenten dienen altijd in een vaste verhouding te worden gemengd.
| Ruimte die wordt gecoat | Voerkeuken, Hygiënesluis, Melkstal, Varkensstal, Pluimveestal |
| Bestanddelen | A |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Coating laag | Vloerverf |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 4.2 kg |
| Stuks | 1 |
| Hardheid | 84 (shore D) |
| Materiaal | Epoxy |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Gebruikstemperatuur | 15 – 25 °C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Opslagtemperatuur | 10 – 25 °C |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Geiten |
MS Wallcoat is een zeer duurzame epoxy wandcoating bestaande uit 2 componenten voor het vuilafstotend en waterdicht maken van nieuwe tot lichtversleten muren uit beton, cement, gipsplaten en steen; deze kunststof muurverf is bestand tegen hogedrukreiniging en heeft een zeer hoge chemische bestendigheid.
MS Wallcoat muurcoating heeft vele toepassingsmogelijkheden in de (intensieve) veehouderij en industrie, zoals muren in dierverblijfplaatsen, melkstallen, hygiënesluizen, garages, werkplaatsen en verblijfsruimten.
MS Wallcoat wandcoating is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Deze epoxy coating wordt geleverd als 2 losse componenten: A en B. De componenten dienen altijd in een vaste verhouding te worden gemengd.
| Ruimte die wordt gecoat | Voerkeuken, Hygiënesluis, Melkstal, Varkensstal, Pluimveestal |
| Bestanddelen | A |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Coating laag | Vloerverf |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 4.2 kg |
| Stuks | 1 |
| Hardheid | 84 (shore D) |
| Materiaal | Epoxy |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Gebruikstemperatuur | 15 – 25 °C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Opslagtemperatuur | 10 – 25 °C |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Geiten |