De Showa nitril handschoenen zijn uiterst geschikt voor werkzaamheden met chemische middelen. Dankzij het extra dunne materiaal, voelt de handschoen als een tweede huid.
Verkrijgbaar in de maten XS t/m XXL.
| Lengte | 30 cm |
| Vloeistofbestendigheid | Water: dicht |
| Stuks | 12 |
| Materiaal | Rubber: Nitril |
| Normen & certificeringen | EN ISO 374-1:2016/A, ISO 374-5:2016 |
| Dikte | 0.23 mm |
| Handschoen type | Chemisch bestendige handschoen |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type kleding | Handschoen |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Gebruikshandschoen | Chemicaliën |
| Coating handschoen | Nitril |
| Handschoenmaat | 10/XL |
| Kleur | Blauw |
De Showa nitril handschoenen zijn uiterst geschikt voor werkzaamheden met chemische middelen. Dankzij het extra dunne materiaal, voelt de handschoen als een tweede huid.
Verkrijgbaar in de maten XS t/m XXL.
| Lengte | 30 cm |
| Vloeistofbestendigheid | Water: dicht |
| Stuks | 12 |
| Materiaal | Rubber: Nitril |
| Normen & certificeringen | EN ISO 374-1:2016/A, ISO 374-5:2016 |
| Dikte | 0.23 mm |
| Handschoen type | Chemisch bestendige handschoen |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type kleding | Handschoen |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Gebruikshandschoen | Chemicaliën |
| Coating handschoen | Nitril |
| Handschoenmaat | 10/XL |
| Kleur | Blauw |