Duurzame en functionele Amerikaanse overall van ripstop, geschikt voor verschillende werkzaamheden die comfort en bewegingsvrijheid vereisen.
Verkrijgbaar in verschillende maten.
Niet aanbevolen voor de industriële sector
| Kledingmaat | M |
| Type kleding | Overall |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Vloeistofbestendigheid | - |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Katoen, Kunststof: Polyester |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Sluiting | Klikgesp |
| Doekgewicht | 250 g/m² |
| Lengte broekspijp | Standaard |
| Type overall | Amerikaanse overall |
| Kleur | Groen |
Duurzame en functionele Amerikaanse overall van ripstop, geschikt voor verschillende werkzaamheden die comfort en bewegingsvrijheid vereisen.
Verkrijgbaar in verschillende maten.
Niet aanbevolen voor de industriële sector
| Kledingmaat | M |
| Type kleding | Overall |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Vloeistofbestendigheid | - |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Katoen, Kunststof: Polyester |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Sluiting | Klikgesp |
| Doekgewicht | 250 g/m² |
| Lengte broekspijp | Standaard |
| Type overall | Amerikaanse overall |
| Kleur | Groen |