Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De MS Sperma bewaarbox is een speciale box voor het opbergen van sperma; door de constante temperatuur blijft de kwaliteit van het sperma gewaarborgd
De MS Sperma bewaarbox wordt geleverd inclusief bijbehorende kabels: 230V en 12 VDC
Buitenafmetingen (cm): 54x36x45 Binnenafmetingen (cm): 35x26x35
Materiaal eigenschappen:Behuizing: kunststof
| Lengte | 54 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 45 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 35 L |
De MS Sperma bewaarbox is een speciale box voor het opbergen van sperma; door de constante temperatuur blijft de kwaliteit van het sperma gewaarborgd
De MS Sperma bewaarbox wordt geleverd inclusief bijbehorende kabels: 230V en 12 VDC
Buitenafmetingen (cm): 54x36x45 Binnenafmetingen (cm): 35x26x35
Materiaal eigenschappen:Behuizing: kunststof
| Lengte | 54 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 45 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 35 L |