De Interheat warmtespiraal is een verwarmingsspiraal voor gebruik in de agrarische en industriële sector. In de agrarische sector wordt de spiraal gebruikt om (de nesten van) jonge dieren op temperatuur te houden.
De Interheat warmtespiralen zijn verkrijgbaar in verschillende wattages.
Op temperatuur houden van jonge dieren zoals biggen en kuikens
| Lengte | 21 cm |
| Stuks | 1 |
| Soort warmtelamp | Spiraal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type stalverwarming | Warmtespiraal |
| Vermogen | 1050 W |
| Breedte | 13 cm |
| Diergroep | Varkens, Pluimvee, Geiten |
| Specifieke diergroep | Big, Kuiken |
| Energiebron | Elektrisch |
| Spanning | 230 V |
De Interheat warmtespiraal is een verwarmingsspiraal voor gebruik in de agrarische en industriële sector. In de agrarische sector wordt de spiraal gebruikt om (de nesten van) jonge dieren op temperatuur te houden.
De Interheat warmtespiralen zijn verkrijgbaar in verschillende wattages.
Op temperatuur houden van jonge dieren zoals biggen en kuikens
| Lengte | 21 cm |
| Stuks | 1 |
| Soort warmtelamp | Spiraal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type stalverwarming | Warmtespiraal |
| Vermogen | 1050 W |
| Breedte | 13 cm |
| Diergroep | Varkens, Pluimvee, Geiten |
| Specifieke diergroep | Big, Kuiken |
| Energiebron | Elektrisch |
| Spanning | 230 V |