Besturingseenheid met geïntegreerde vermogenseenheid ten behoeve van elektrische vloerverwarming van het biggennest, zonder bedieningsmogelijkheid. Deze controller dient gekoppeld te worden aan de klimaatcomputer om de elektrische vloerverwarming van het biggennest te regelen. Door een juiste temperatuurregeling van het biggennest wordt het klimaat van het biggennest geoptimaliseerd.
De vermogenseenheid verzorgd de stroomvoorziening naar de elektrische verwarming. De eenheid heeft een maximaal vermogen van 2300 W. De vermogenseenheid zorgt voor een constante uitgaande stroom waardoor de elektrische vloerverwarming op juiste wijze kan worden gestuurd. De vermogenseenheid is te koppelen aan de controller.
Maximaal 20 verwarmingsmatten
Technische eigenschappen:Vermogenseenheid: 2300 W
Toepassing:IP54
| Lengte | 243 mm |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP54 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Vermogen | 2300 W |
| Hoogte | 177 mm |
| Breedte | 278 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Specifieke diergroep | Big |
Besturingseenheid met geïntegreerde vermogenseenheid ten behoeve van elektrische vloerverwarming van het biggennest, zonder bedieningsmogelijkheid. Deze controller dient gekoppeld te worden aan de klimaatcomputer om de elektrische vloerverwarming van het biggennest te regelen. Door een juiste temperatuurregeling van het biggennest wordt het klimaat van het biggennest geoptimaliseerd.
De vermogenseenheid verzorgd de stroomvoorziening naar de elektrische verwarming. De eenheid heeft een maximaal vermogen van 2300 W. De vermogenseenheid zorgt voor een constante uitgaande stroom waardoor de elektrische vloerverwarming op juiste wijze kan worden gestuurd. De vermogenseenheid is te koppelen aan de controller.
Maximaal 20 verwarmingsmatten
Technische eigenschappen:Vermogenseenheid: 2300 W
Toepassing:IP54
| Lengte | 243 mm |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP54 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Vermogen | 2300 W |
| Hoogte | 177 mm |
| Breedte | 278 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Specifieke diergroep | Big |