Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Deze flikkervrije EcoTube Plus LED buis is gemaakt van glas met een speciale coating om uitzakken te voorkomen en tegelijkertijd een optimale splinterbescherming te garanderen.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
| Maximale werkduur | 50000 uur |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Energielabel | C |
| Lichtopbrengst | 4000 lm |
| Type lamp | LED |
| Lichtkleur | Koel daglicht |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 150 cm |
| Type verlichting | Buis |
| Stuks | 10 |
| Materiaal | Glas |
| Lamp toepassing | Stal |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 24 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | G13 (T8/TL-D) |
Deze flikkervrije EcoTube Plus LED buis is gemaakt van glas met een speciale coating om uitzakken te voorkomen en tegelijkertijd een optimale splinterbescherming te garanderen.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
| Maximale werkduur | 50000 uur |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Energielabel | C |
| Lichtopbrengst | 4000 lm |
| Type lamp | LED |
| Lichtkleur | Koel daglicht |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 150 cm |
| Type verlichting | Buis |
| Stuks | 10 |
| Materiaal | Glas |
| Lamp toepassing | Stal |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 24 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | G13 (T8/TL-D) |