Een LED armatuur is de behuizing van een LED lamp, waarvan het doel is de juiste lichtsterkte voor uw toepassing te creëren.
Standaard geleverd met een LED lamp van 7,5 watt en bevestigingsmaterialen.
Armatuur is niet ammoniak bestendig, gebruik van dit product op dergelijke plaatsen zal de levensduur verkorten
Technische eigenschappen:Kunststof armatuur + bevestigingsclips
Bijzonderheden:| Maximale werkduur | 50000 uur |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Energielabel | D |
| Lichtopbrengst | 1100 lm |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 7.2 cm |
| Breedte | 8.6 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type lamp | LED |
| Lichtkleur | Koel wit |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 60 cm |
| Type verlichting | Armatuur met licht |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Normen & certificeringen | IP65, IK08 |
| Lamp toepassing | Kantine, Huis, Binnen |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 7.5 W |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | G13 (T8/TL-D) |
Een LED armatuur is de behuizing van een LED lamp, waarvan het doel is de juiste lichtsterkte voor uw toepassing te creëren.
Standaard geleverd met een LED lamp van 7,5 watt en bevestigingsmaterialen.
Armatuur is niet ammoniak bestendig, gebruik van dit product op dergelijke plaatsen zal de levensduur verkorten
Technische eigenschappen:Kunststof armatuur + bevestigingsclips
Bijzonderheden:| Maximale werkduur | 50000 uur |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Energielabel | D |
| Lichtopbrengst | 1100 lm |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 7.2 cm |
| Breedte | 8.6 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type lamp | LED |
| Lichtkleur | Koel wit |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 60 cm |
| Type verlichting | Armatuur met licht |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Normen & certificeringen | IP65, IK08 |
| Lamp toepassing | Kantine, Huis, Binnen |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 7.5 W |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | G13 (T8/TL-D) |