Het bladder drukvat is een composiettank met ingekapseld membraan (lucht in het membraan), aangepast voor waterdrukinstallaties met elk type pomp in de agrarische sector en andere sectoren.
Verkrijgbaar in verschillende inhoudsmaten.
| Stuks | 1 |
| Watertemperatuur | < 50°C |
| Normen & certificeringen | 2014/68/EU |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Gewicht | 23.4 kg |
| Hoogte | 1315 mm |
| Diameter | 610 mm |
| Inhoud | 300 L |
Het bladder drukvat is een composiettank met ingekapseld membraan (lucht in het membraan), aangepast voor waterdrukinstallaties met elk type pomp in de agrarische sector en andere sectoren.
Verkrijgbaar in verschillende inhoudsmaten.
| Stuks | 1 |
| Watertemperatuur | < 50°C |
| Normen & certificeringen | 2014/68/EU |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Gewicht | 23.4 kg |
| Hoogte | 1315 mm |
| Diameter | 610 mm |
| Inhoud | 300 L |